ŚWIĘTO STRAŻY GRANICZNEJ

16 maja to Święto Straży Granicznej. Dokładnie tego dnia w 1991 roku formacja rozpoczęła służbę na granicy Rzeczypospolitej Polskiej. 

ABSOLUTORIUM 2021

30 kwietnia  2021r pożegnaliśmy uczniów klasy trzeciej. Pomimo panującej pandemii absolutorium było równie uroczyste. Dyrektor szkoły pan Lech Raś oraz wychowawca pan Piotr Kulig złożyli abiturientom życzenia na dalszą drogę życia oraz wręczyli nagrody i wyróżnienia.
Najwyższą średnią ocen uzyskała Martyna Rucińska – 5,14. Tuż za nią Wiktoria Zawada – 5,09; Dawid Laskowski – 5,04; Karolina Piechowska 4,84. Gratulujemy!
Wszystkim abiturientom życzymy powodzenia na maturze. Trzymamy kciuki! 

ZDROWYCH ŚWIĄT

Wszystkim kadetom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły składamy życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. 
Dużo zdrowia, pogody ducha i wzajemnej życzliwości.

Życzy Lech Raś i Katarzyna Smotrycka

Z okazji Dnia Kobiet pragnę  złożyć najserdeczniejsze życzenia, by w każdym dniu uśmiech gościł na waszych twarzach tak samo często jak w dniu dzisiejszym .

Dyrektor Szkoły, mgr Lech Raś

WALENTYNKI

Miło nam poinformować, że w konkursie na najciekawszą kartkę walentynkową wraz z życzeniami wygrał Krystian Krawczyk z klasy pierwszej. Gratulujemy!
A wszystkim życzymy dużo miłości❤

KONKURS WALENTYNKOWY

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie walentynkowym.

ZADANIE KONKURSOWE
Przygotowanie kartki walentynkowej w języku angielskim. Technika, format  – dowolne. Na wykonanej kartce należy umieścić tekst w języku angielskim – może on mieć formę życzeń, listu, wiersza itp. Tekst oraz kartka muszą być samodzielne (nie mogą być np. kopią obrazu lub przetłumaczonego już istniejącego  wiersza). Liczba słów od 50 do 100.

Przy ocenianiu  prac konkursowych będą brane pod uwagę:
• kreatywność, oryginalność
• estetyka pracy
• poprawność językowa
• spełnienie wyznaczonych wymogów (tematyka walentynkowa, limit słów)

Termin dostarczenia prac do 10 lutego 2021 roku. Jeśli się nie spotkamy, to prace proszę przesyłać na adres szkoły (lub przynosić do szkoły przy zachowaniu rygoru sanitarnego).

Nagrody – nagrody rzeczowe i tylko świetne oceny z angielskiego:)))
Zapraszam – Monika Dymek

MOJE STYPENDIUM
Zapraszamy tegorocznych maturzystów do zapoznania się z ofertą stypendiów, staży i studiów zagranicznych na stronie www.mojestypendium.pl